MONTEL INTERGALACTIC
background background
montel-intergalactic

MontelIntergalactic

Tarinamme alkoi kolmen kokeneen koodarin halusta luoda yritys, joka tuottaisi onnellisuutta niin asiakkailleen kuin työntekijöilleen. Ja Lapin matkasta.
rocket-separator

Montel Intergalactic

on sittemmin kasvanut ja joukkoomme liittyy jatkuvasti uusia huipputekijöitä.

Tiimimme on varustettu vuosikymmenten aikana hankitulla osaamisella. Toimimme sujuvasti kaiken kokoisissa työtiimeissä ja yrityksissä. Olemme auttaneet niin start-uppeja kuin yritysjättejä menestymään. Autamme mielellämme myös teitä.

Osaamisemme kattaa laajan kirjon eri työkaluja ja teknologioita, joista poimimme parhaimmat yrityksesi tarpeisiin. Asiantuntijajoukkoomme kuuluu sertifioituja Kubernetes-administraattoreita sekä sertifioituja Google Cloud -pilviarkkitehteja.

montel-developer
Tommi Raivio
tommi@montel.fi
montel-ceo-developer
Jussi Sarkkinen
jussi@montel.fi
montel-cto-developer
Lauri Kainulainen
lauri@montel.fi
montel-developer
Jukka Välimaa
jukka@montel.fi
montel-developer
Ari Flinkman
af@montel.fi
montel-hr
Elina Harju
elina@montel.fi
montel-developer
Oskari Peltonen
oskari@montel.fi
montel-sales
Mikko "Tuba" Tuominen
tuba@montel.fi
montel-developer
Santtu Lintervo
santtu@montel.fi
montel-developer
Pekka Lampila
pekka@montel.fi
montel-devops
Ville Pouhula
ville@montel.fi
montel-devops-developer
Teemu Sundell
tsundell@montel.fi
montel-service-design
Anna-Maria "Ansku" Rusi
ansku@montel.fi
montel-developer
Lewis Jackson
lewis@montel.fi
montel-devops
Toni Röyhy
toni@montel.fi
montel-administration
Libana Dzino
libana@montel.fi
montel-devops-developer
Muhammad Arslan
arslan@montel.fi
montel-developer
Alejandro "Alex" Ramírez
alex@montel.fi
montel-developer
Teemu Kalvas
teemu@montel.fi
montel-devops-developer
Mikko Sazonov
smith@montel.fi
montel-developer
Erno Palonheimo
esp@montel.fi
montel-developer
Tommi Kaikkonen
kaikkonen@montel.fi

Juteltaisiinko!

Ostajia palvelee

Mikko "Tuba" Tuominen / Head of Sales
message-icon

MUISSA ASIOISSA OTA YHTEYTTÄ

Lauri Kainulainen / CTO
message-icon

Montel Intergalactic Oy.
Mikonkatu 17 A, 00100 Helsinki, Finland.
VAT ID FI27843577.

Instagram
montel-location

Viimeisimmät blogipostaukset