MONTEL INTERGALACTIC

MontelIntergalactic

Tarinamme alkoi kolmen kokeneen koodarin halusta luoda yritys, joka tuottaisi onnellisuutta niin asiakkailleen kuin työntekijöilleen. Ja Lapin matkasta.

Montel Intergalactic

on sittemmin kasvanut ja joukkoomme liittyy jatkuvasti uusia huipputekijöitä.

Tiimimme

on varustettu vuosikymmenten aikana hankitulla osaamisella. Toimimme sujuvasti kaiken kokoisissa työtiimeissä ja yrityksissä. Olemme auttaneet niin start-uppeja kuin yritysjättejä menestymään. Autamme mielellämme myös teitä.

Osaamisemme kattaa laajan kirjon eri työkaluja ja teknologioita, joista poimimme parhaimmat yrityksesi tarpeisiin.

Tommi Raivio
tommi@montel.fi
Jussi Sarkkinen
jussi@montel.fi
Lauri Kainulainen
lauri@montel.fi
Jukka Välimaa
jukka@montel.fi
Ari Flinkman
af@montel.fi
Elina Harju
elina@montel.fi
Oskari Peltonen
oskari@montel.fi
Mikko "Tuba" Tuominen
tuba@montel.fi
Santtu Lintervo
santtu@montel.fi
Mikko Ahonen
mikko@montel.fi
Pekka Lampila
pekka@montel.fi
Ville Pouhula
ville@montel.fi
Teemu Sundell
tsundell@montel.fi
Anna-Maria "Ansku" Rusi
ansku@montel.fi
Lewis Jackson
lewis@montel.fi
Toni Röyhy
toni@montel.fi
Libana Dzino
libana@montel.fi
Muhammad Arslan
arslan@montel.fi
Alejandro "Alex" Ramírez
alex@montel.fi
Teemu Kalvas
teemu@montel.fi
Mikko Sazonov
smith@montel.fi
Erno Palonheimo
esp@montel.fi
Tommi Kaikkonen
kaikkonen@montel.fi

Juteltaisiinko!

Ostajia palvelee

Mikko "Tuba" Tuominen / Head of Sales

MUISSA ASIOISSA OTA YHTEYTTÄ

Lauri Kainulainen / CTO

Montel Intergalactic Oy.
Mikonkatu 17 A, 00100 Helsinki, Finland.
VAT ID FI27843577.

Instagram

Viimeisimmät blogipostaukset